T: +48 883 111 500 E: biuro@usun-gruz.pl, ul. Piątkowska 122/14, 60-649 Poznań

Wywóz gruzu Gniezno
budowa szpitala w Gnieźnie

Zadzwoń TERAZ: +48 883 111 500

Wywóz gruzu i odpadów Gniezno

Gniezno to pierwsza stolica Polski, miasto św. Wojciecha, a także miejscowość w województwie wielkopolskim. Według legendy nazwa miasta pochodzi od słowa „gniazdo” oraz „gnieździć się”. Nie sposób znaleźć lepszego sformułowania, aby określić to miejsce. W końcu, rozwój infrastruktury całej miejscowości i jego mieszkańców powoduje, że coraz więcej ludzi chce tutaj żyć. Duża popularność Gniezna jako miejsca do zamieszkania lub rozwoju firmy spowodowała duży napływ ludności. Aby znaleźć miejsce dla nich wszystkich należy zmodernizować i przekształcić budynki i strefy służące rozrywce czy odpoczynkowi. Nowe inwestycje to także ogromna ilość gruzu, z którym często nie wiemy co zrobić. Nasza firma przychodzi z odpowiedzią! Wywóz odpadów kontenerami – Gniezno to najlepsza oferta jaką Państwo znajdziecie. Dysponujemy kontenerami o różnych pojemnościach, aby maksymalnie zoptymalizować koszty usługi i idealnie dopasować je do potrzeb Klientów.

Jako firma dbająca o środowisko oferujemy profesjonalne usługi w zakresie wywozu odpadów. Oprócz klasycznych kontenerów na odpady posiadamy także pojazdy z możliwością załadunku HDS, rękawy do gruzu (przydatne przy wyższych budynkach) oraz mniejsze pojazdy dostosowane do wąskich, gnieźnieńskich uliczek. Do swojej pracy podchodzimy rzetelnie, solidnie i co najważniejsze – dotrzymujemy terminów.

Dzięki temu cieszymy się zaufaniem wielu Klientów, których grono stale się powiększa. Jeśli masz dla nas duże zlecenie prosto z placu budowy lub małe po spontanicznym remoncie nie zwlekaj i skontaktuj się z naszymi pracownikami!