T: +48 883 111 500 E: biuro@usun-gruz.pl, ul. Piątkowska 122/14, 60-649 Poznań

Wywóz gruzu Luboń
budowa Osiedla Na Skarpie w Luboniu

Zadzwoń TERAZ: +48 883 111 500

Wywóz śmieci i odpadów w kontenerach Luboń

Luboń – miasto w centralnej części Wielkopolski, tuż przy jej stolicy. Stosunkowo duża liczba mieszkańców na niewielkiej powierzchni powoduje, że Luboń to jedno z najgęściej zaludnionych miast w naszym kraju. Prężnie rozwija się tu nie tylko przemysł chemiczny czy budowlany, ale także spożywczy i metalurgiczny. Szeroki obszar działalności miasta, duża liczba mieszkańców i niewiele miejsca. To oznacza tylko jedno. Nagromadzenie ogromnych ilości gruzu i innych odpadów. Jak się ich pozbyć? Wystarczy skontaktować się z naszą firmą, a my zajmiemy się resztą. Wywóz śmieci i odpadów w Luboniu (w tym wywóz odpadów wielkogabarytowych!) za pomocą kontenerów to najlepszy z możliwych wyborów. Nie tylko jest to szybkie i tanie, ale także chroni środowisko, ponieważ śmieci są umieszczane w odpowiednich miejscach. Posiadamy niezbędne zezwolenia i uprawnienia do wykonywania tego rodzaju prac. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie wywozu gruzu w Luboniu. Wybierać można spośród różnych wymiarów kontenerów. Oprócz tego zapewniamy możliwość wywozu większych gabarytowo odpadów za pomocą pojazdów z załadunkiem HDS.

Do wysokich budynków idealnie nadadzą się rękawy do gruzu, które oszczędzą chodzenia po schodach po kilkanaście razy, aby przenieść wszystkie śmieci. Nasz pracownik w ustalonym terminie podstawi kontener na śmieci lub inny potrzebny sprzęt, a po wykonanej pracy odbierze go. Dzięki temu utrzymają Państwo czystość i porządek swojej posesji lub placu budowy. Współpracujemy nie tylko z osobami prywatnymi, ale także z firmami deweloperskimi. Cechuje nas solidność, terminowość i komunikatywność. Zachęcamy do kontaktu!

Kontenery na śmieci Luboń - dlaczego Usuń-Gruz?

Nasza firma oferuje wywóz odpadów budowlanych i remontowych, przez co wspieramy wiele inwestycji. Jednym z naszych głównych celów, jest pomoc w rozbudowie miast, które otaczają Poznań. Jesteśmy obecni na niemal wszystkich lubońskich budowach, a dodatkowo pomagamy w remontach wielu inwestycji prywatnych, takich jak budowa domów jednorodzinnych, rozbudowa altan działkowych i innych przedsięwzięć poprzez odbiór odpadów remontowych. Z łatwością znajdziecie nas rozsianych po całej miejscowości. 

Naszym znakiem rozpoznawalnym są solidne, metalowe kontenery na odpady. Luboń to jedna z podpoznańskich miejscowości, która rozwija się najszybciej. Deweloperzy chętnie inwestują tutaj w nowe budynki mieszkalne, centra handlowe i osiedla domków wielorodzinnych, czyli w tak zwane “bliźniaki”. Nasze kontenery do wywozu śmieci remontowych na stałe wpisały się w krajobraz tej miejscowości, z której najczęściej odbieramy odpady budowlane i tworzywa sztuczne. Luboń nie ma sobie równych pod względem aktywnych placów budowy oraz przoduje w ilości podstawionych kontenerów na śmieci.

Wywóz śmieci w Poznaniu

Niezawodna dostawa i wywóz kontenerów ze śmieciami w Luboniu

Pilny wywóz śmieci? Luboń to miejsce, w którym potrzebujesz kontener na odpady? Dobrze trafiłeś! Z nami wywieziesz śmieci szybko, tanio i legalnie. Oferujemy ekspresowe podstawienia kontenerów na śmieci w Luboniu, z nami wywieziesz odpady nawet w 2-3 godziny od złożenia zamówienia. Kontenery odbieramy od ręki, na zgłoszenie. Posiadamy nieograniczoną ilość solidnych kontenerów odpornych na warunki atmosferyczne. Z nami nie musisz czekać, nasza firma ma zawsze dostępne wszystkie rozmiary kontenerów do wywozu odpadów. 

Luboń i Poznań to główne obszary naszej działalności, więc jeśli potrzebujesz kontener na śmieci, możesz na nas liczyć. Mamy bogatą flotę pojazdów komunalnych, które jeżdżą dla Was i odbierają śmieci nawet czternaście godzin dziennie, od 6:00 do 20:00 od poniedziałku do piątku i od 6:00 do 14:00 w soboty. Przyjedziemy niezwłocznie, jeżeli tylko do nas zadzwonisz, pozbędziesz się w końcu zalegającej sterty śmieci.

Wywóz gruzu Poznań

Najtańszy wywóz śmieci i odpadów remontowych w kontenerach dla mieszkańców Lubonia

Z nami przekonasz się jak tanio można przeprowadzić wywóz gruzu, śmieci i innych odpadów remontowych. Gwarantujemy najniższe ceny wywozu śmieci na podpoznańskim rynku. Jeżeli znajdziesz gdzieś niższą cenę za wywóz śmieci, zadzwoń do nas, to zaproponujemy Ci jeszcze bardziej korzystną ofertę. Jesteśmy bezkonkurencyjni i przodujemy w dziedzinie, jaką jest wywóz odpadów i kontenery na śmieci. Luboń to główne miejsce naszej działalności, więc jeżeli zamówisz kontener do tej miejscowości, to koniecznie zapytaj o rabat.

Legalny kontenerowy wywóz śmieci w Luboniu, w zgodzie z ekologią

Działamy w 100% legalnie i dbamy przyrodę, zamawiając z naszej firmy kontenery na odpady masz pewność, że Twoje śmieci nie wylądują w lesie. Posiadamy wszystkie niezbędne zezwolenia, zarówno na zbieranie, jak i na transport odpadów. Prawie wszystkie odpady, które są nam przekazywane trafiają do ponownego wykorzystania. Działamy w zgodzie ze środowiskiem naturalnym, możemy pochwalić się niezwykle dużym (bo aż 95%) procentem odzysku odpadów. Wynosimy recykling śmieci na wyższy poziom. Te odpady, których nie da się poddać segregacji trafiają do ekologicznych spalarni śmieci, gdzie są zamieniane na energię cieplną i elektryczną.

Zadzwoń i przekonaj się sam, jakie to łatwe! Najlepsze kontenery na śmieci – Luboń i nie tylko. Infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez cały rok! Dlatego nie wahaj się i dzwoń po najtańszy wywóz odpadów w kontenerach na śmieci!

Zadzwoń TERAZ: +48 883 111 500

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych w Luboniu

Harmonogram wywozu odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych w Luboniu to plan określający dni i godziny, w których przewidziane jest odbieranie różnych rodzajów odpadów z danej nieruchomości, takiej jak mieszkanie, dom czy blok mieszkalny. Jest to element organizacji systemu gospodarki odpadami mający na celu zapewnienie regularnego i zorganizowanego zbierania śmieci w sposób sprzyjający ochronie środowiska i zdrowia publicznego. Harmonogram jest publikowany także przez Urząd Miasta Luboń na jego stronie internetowej.

Dzięki harmonogramowi mieszkańcy mogą świadomie segregować swoje odpady i wiedzieć, kiedy mogą je wystawić do odbioru. Jest to istotny element gospodarowanie odpadami komunalnymi, dbania o czystość i porządek w danej okolicy oraz redukcji ilości odpadów trafiających na składowiska i wysypiska śmieci. Gospodarowanie odpadami komunalnymi to kompleksowy system zarządzania odpadami powstającymi w miastach, miasteczkach lub innych osiedlach zamieszkałych. Ma na celu skuteczne zbieranie, transport, przetwarzanie, odzysk i unieszkodliwianie odpadów, aby zminimalizować negatywny wpływ na środowisko, ludzi i zwierzęta.  Podstawowe elementy składające się na gospodarowanie odpadami komunalnymi obejmuje m.in. segregację odpadów, czy ich zbieranie.

Na naszej stronie internetowej prezentujemy harmonogram prezentowane na stronie – Urząd Miasta Luboń. Można pobrać go stąd:

ODPADY ZMIESZANE – dwa razy w tygodniu – poniedziałek i piątek
– trzy razy w tygodniu – poniedziałek, środa, piątek

ODPADY SELEKTYWNE – PAPIER – raz w tygodniu

ODPADY SELEKTYWNE – TWORZYWA SZTUCZNE , OPAKOWANIA WIELOMATERIAŁOWE ORAZ DROBNE ODPADY WYKONANE Z METALU – raz w tygodniu

ODPADY SELEKTYWNE – SZKŁO – raz na dwa tygodnie

ODPADY ULEGAJĄCE BIODEGRADACJI – raz w tygodniu (od XII-III raz na trzy tygodnie)

ODPADY WIELKOGABARYTOWE – raz na pół roku

Odbiór odpadów komunalnych w mieście to proces, w którym specjalne służby komunalne lub firmy zajmujące się gospodarką odpadami zbierają śmieci od mieszkańców, instytucji i przedsiębiorstw na terenie miejskim. Ten proces ma na celu skuteczne usunięcie odpadów i zapewnienie czystości w mieście. Proces odbioru odpadów komunalnych w mieście jest kluczowym elementem gospodarki odpadami, mającym na celu zapewnienie czystego i zdrowego środowiska miejskiego, redukcję ilości odpadów oraz maksymalne wykorzystanie surowców wtórnych z recyklingu.

Deklarację śmieciową należy złożyć w ciągu 14 dni od dnia zamieszkania pierwszego mieszkańca lub powstania na niej odpadów. Można ją złożyć w Urzędzie Miasta Luboń lub online.

Jak złożyć deklarację śmieciową online?

  1. Elektronicznie złożenie deklaracji za pośrednictwem internetowej platformy ePUAP. Aby skorzystać z tego rozwiązania, wymagany jest Profil Zaufany.
  2. Należy pobrać i wypełnić deklarację ze strony internetowej urzędu w Luboniu.
  3. Kolejnym krokiem jest zalogowanie się na platformę ePUAP przez Profil Zaufany lub aplikację mObywatel a następnie klikniecie na stronie przycisku “Przejdź do formularza”.
  4. Należy wyszukać podmiot, który przyjmuje deklaracje w Luboniu. Jeżeli nie ma go na liście oznacza to, iż nie ma możliwości złożenia formularza online.
  5. W pole “Treść wniosku” należy wpisać „Deklaracja o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi”.
  6. Składający musi dodać wypełnioną deklarację jako załącznik.
  7. Ostatnim krokiem jest podpisanie pisma podpisem elektronicznym i przesłanie go do urzędu w Luboniu.

Odbiór odpadów komunalnych – kto się tym zajmuje? Zajmują się tym specjalne służby komunalne lub przedsiębiorstwa świadczące usługi z zakresu gospodarki odpadami. W zależności od regionu i kraju, mogą istnieć różne podmioty odpowiedzialne za ten proces.

Zadzwoń TERAZ: +48 883 111 500

Aplikacja z harmonogramem - Urząd Miasta Luboń - zainstaluj w telefonie

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych. Luboń umożliwia instalację aplikacji, aby zawsze mieć pod ręką harmonogram wywozu odpadów komunalnych.

Wykaz ulic - hamornogram - odbiór odpadów komunalnych Luboń

Wykaz ulic przedstawia alfabetyczny spis ulic i przypisanie do rejonów. Na podstawie danych – Urząd Miasta Luboń.

ADAMA ASNYKARejon II
AGRESTOWARejon VI
AKACJOWARejon VII
ANDERSENARejon VII
ARMII POZNAŃ DO NR 56 ARejon II
ARMII POZNAŃ OD NR 53Rejon I
AZALIOWARejon IV
BLUSZCZOWARejon IV
BOCZNARejon VI
BOCZNARejon VI
BRATKOWARejon IV
BRONIEWSKIEGORejon VII
BRZECHWYRejon III
BRZOSKWINIOWARejon V
BRZOZOWARejon V
BUCZKARejon V
BUKOWARejon V
BURSZTYNOWARejon V
CHABROWARejon IV
CHEMIKÓWRejon I
CHOPINARejon II
CHUDZICKIEGORejon VII
CICHARejon II
CIESZKOWSKIEGORejon III
CMENTARNARejon VI
CYKLAMENOWARejon VII
CZAJCZARejon VII
CZEREMCHOWARejon V
CZEREŚNIOWARejon V
CZESŁAWA MIŁOSZARejon VII
DĄBROWSKIEGORejon II
DĘBIECKARejon III
DĘBOWARejon V
DŁUGARejon V
DOJAZDOWARejon IV
DOLNARejon I
DOŻYNKOWARejon II
DRZYMAŁYRejon VI
DWORCOWA 1-14Rejon III
DWORCOWA OD NR 15Rejon IV
FABIANOWSKARejon V
FABRYCZNARejon VII
FIOŁKOWARejon IV
FREZJOWARejon IV
GALLARejon VI
GÓRNARejon VII
GRANICZNARejon VI
GRODZKARejon IV
GRUSZKOWARejon V
GRYCZANARejon IV
GRZYBOWARejon IV
HARCERSKARejon V
JACHTOWARejon II
JAGIEŁŁYRejon III
JANA PAWŁARejon VII
JANOWA DOLINARejon V
JAŚMINOWARejon V
JAWOROWARejon VI
JESIENNARejon V
JĘCZMIENNARejon IV
JODŁOWARejon VI
JURANDARejon VII
KAJAKOWARejon II
KALINOWARejon VII
KANONIERÓWRejon VI
KARŁOWICZARejon V
KASPROWICZARejon V
KASPRZAKARejon V
KASZTANOWARejon VII
KASZTELAŃSKARejon IV
KILIŃSKIEGORejon VI
KLONOWARejon V
KOCHANOWSKIEGORejon VII
KOLONIA PZNFRejon I
KOŁŁĄTAJARejon V
KONARZEWSKIEGORejon VII
KONOPNICKIEJRejon III
KONWALIOWARejon IV
KOPERNIKARejon VII
KORCZAKARejon VI
KOŚCIELNARejon III
KOŚCIUSZKIRejon VI
KRAŃCOWARejon II
KRASICKIEGORejon III
KRĘTARejon IV
KROKUSOWARejon IV
KRÓTKARejon II
KRUCZARejon VI
KS. NOGALIRejon III
KS. STREICHARejon III
KUJAWSKARejon V
KUROWSKIEGORejon IV
KWIATOWARejon IV
LEMAŃSKIEGORejon II
LEŚMIANARejon VI
LEŚNARejon I
LILIOWARejon IV
LIMBOWARejon V
LIPOWARejon VI
ŁĄCZNARejon VII
ŁĄKOWARejon I
MACIEJKOWARejon IV
MAGAZYNOWARejon I
MAKOWARejon IV
MAKUSZYŃSKIEGORejon VII
MALINOWARejon VII
MALWOWARejon IV
MATEJKIRejon III
MAYA ROMANARejon I
MAZURSKARejon V
MICKIEWICZARejon VI
MIODOWARejon V
MIZERKI ANDRZEJARejon VII
MODRAKOWARejon IV
MOKRARejon VII
MORELOWARejon V
NAD STRUMYKIEMRejon II
NAD WARTĄRejon II
NAD ŻABINKĄRejon VI
NAGIETKOWARejon IV
NARCYZOWARejon IV
NARUTOWICZARejon II
NIEPODLEGŁOŚCIRejon III
NIEZŁOMNYCHRejon VI
NORWIDARejon VI
NOWARejon IV
NOWINYRejon V
OGRODOWARejon VII
OKRZEIRejon III
OLIWKOWARejon IV
OLSZYNOWARejon VI
ORZECHOWARejon V
OSIEDLOWARejon VI
OWOCOWARejon V
OWSIANARejon IV
PADEREWSKIEGORejon III
PARKOWARejon VII
PIASKOWARejon I
PIĘKNARejon V
PL. E.BOJANOWSKIEGORejon VI
PLATANOWARejon IV
PODGÓRNA DO NR 24Rejon I
PODGÓRNA OD NR 25Rejon IV
PODLASKARejon V
POGODNARejon VI
POLNARejon IV
POŁUDNIOWARejon III
POMORSKARejon V
PONIATOWSKIEGORejon VI
POPRZECZNARejon V
POWST. WLKP.Rejon III
POWST. WLKP. DO NR 4Rejon II
POZNAŃSKA 2-22Rejon VII
POZNAŃSKA OD NR 23Rejon IV
PÓŁNOCNARejon VI
PRUSARejon VII
PRZEJAZDRejon VI
PRZEMYSŁOWARejon III
PRZESMYKRejon V
PRZY AUTOSTRADZIERejon VI
PRZYJAZNARejon V
PSZENNARejon IV
PUŁASKIEGORejon III
PUSZKINARejon III
RATAJCZAKARejon I
RATAJSKIEGO CYRYLARejon II
REJARejon V
REJTANARejon VI
REYMONTARejon VII
RIVOLIEGORejon III
RÓŻANARejon VI
RUMIANKOWARejon IV
RUTKIEWICZRejon I
RYDLARejon IV
RZECZNARejon II
SAMOTNARejon VI
SIENKIEWICZARejon VI
SIKORSKIEGORejon VI
SIOSTRY FAUSTYNYRejon VII
SKARGI PIOTRARejon III
SKOŚNARejon VII
SKOWRONKOWARejon VI
SKROMNARejon V
SŁONECZNARejon II
SŁONECZNIKOWARejon IV
SŁOWACKIEGORejon VI
SOBIESKIEGORejon IV
SOLSKIEGORejon V
SOWIARejon VI
SPADZISTARejon II
SPOKOJNARejon I
SPORNARejon IV
STARORZECZNARejon I
STASZICARejon V
STAWNARejon I
STEFANA BATOREGORejon III
STOKROTKOWARejon IV
STOLARSKARejon IV
STRUMYKOWARejon II
STUDZIENNARejon V
SZAFIROWARejon VI
SZKOLNARejon V
SZRENIAWSKARejon V
SZYMANOWSKIEGORejon VII
SZYMBORSKIEJRejon VI
ŚLIWKOWARejon V
ŚWIERCZEWSKARejon III
ŚWIERKOWARejon V
ŚWIĘTOKRZYSKARejon V
TARGOWARejon VII
THOMASA JÓZEFARejon III
TOMIAKARejon VI
TOPOLOWARejon IV
TRAUGUTTARejon V
TUWIMARejon II
UL. 1 MAJARejon VII
UL. 11 LISTOPADARejon VI
ul. 3 MAJARejon II
UROCZARejon V
WACŁAWA FAUSTMANNARejon III
WARMIŃSKARejon V
WARZYWNARejon IV
WAWRZYNIAKARejon I
WĄSKARejon IV
WCZASOWARejon V
WESTERPLATTERejon V
WIEJSKARejon IV
WIELKOPOLSKARejon V
WIERZBOWARejon IV
WIOSENNARejon V
WIROWSKARejon V
WIŚNIOWARejon V
WODNARejon I
WOJSKA POLSKIEGORejon V
WRZOSOWARejon V
WSCHODNIARejon VII
WYSOKARejon VII
ZAKĄTEKRejon VII
ZAMKNIĘTARejon V
ZIELONARejon VI
ZIEMNIACZANARejon II
ZŁOTARejon VI
ŹRÓDLANARejon VI
ŻABIKOWSKARejon VII
ŻEGLARSKARejon II
ŻEROMSKIEGORejon VII
ŻYTNIARejon IV