T: +48 883 111 500 E: biuro@usun-gruz.pl, ul. Piątkowska 122/14, 60-649 Poznań

Wywóz gruzu Swarzędz
inwestycja przy ul. Grudzińskiego w Swarzędzu

Zadzwoń TERAZ: +48 883 111 500

Wywóz gruzu i odpadów Swarzędz

Swarzędz jest miastem położonym w województwie wielkopolskim, nad Jeziorem Swarzędzkim, oddalone o około 10 kilometrów od samego centrum Poznania, z którym bezpośrednio graniczy. Atrakcyjne połączenia komunikacyjne, bliskość dużego miasta i coraz lepsza infrastruktura sprawiają, że w mieście pojawiają się deweloperzy i osoby prywatne budując kolejne inwestycje, takie jak: domy w zabudowie szeregowej, wielorodzinne lub wolnostojące. Wywozimy odpady w kontenerach w Swarzędzu. Nasza firma zajmuje się wynajmem kontenerów na gruz w Swarzędzu! Działamy tanio, sprawnie i profesjonalnie. Nasi pracownicy pojawią się z odpowiednim sprzętem we wcześniej wyznaczonym terminie. Wystarczy skontaktować się z nami, a na pewno pomożemy dobrać odpowiednią ofertę. Posiadamy bowiem kilka ‘asów’ w rękawie.

Można u nas zamówić duże pojazdy z załadunkiem HDS – świetne w przypadku dużych odpadów. Swarzędz jest uważany za centrum warsztatów stolarskich i meblowych. Obecność dużej ilości firm może generować spore ilości gruzu. Jednak zarówno w przypadku ogromnego placu budowy, jak i niewielkiego remontu warto wybrać profesjonalną firmę. Wtedy mogą mieć Państwo pewność, że śmieci trafią w specjalnie przeznaczone do tego miejsce. Możemy zachować dzięki temu czystość posesji i równocześnie dbać o środowisko.

Zapewniamy kompleksowe usługi w dziedzinie wywozu gruzu kontenerami w Swarzędzu, ponieważ posiadamy wszelkie potrzebne uprawnienia do wykonywania tego typu prac. Otwieramy się na potrzeby naszych Klientów, dlatego oprócz standardowych kontenerów mogą zdecydować się Państwo na rękawy do gruzu. Zapraszamy do kontaktu z nami!