T: +48 883 111 500 E: biuro@usun-gruz.pl, ul. Piątkowska 122/14, 60-649 Poznań

W czasie budowy, przebudowy oraz wielu remontów jednym z największych problemów jest wywóz gruzu. W trakcie prac gromadzi się zazwyczaj duża ilość, a tymczasem zabronione jest deponowanie go do pobliskich kontenerów przeznaczonych tylko i wyłącznie na śmieci komunalne. W takiej sytuacji warto skorzystać z usług profesjonalnej i doświadczonej firmy i zamówić odpowiednie kontenery na śmieci.

Remont a właściwa utylizacja gruzu budowlanego

Gruz budowlany to nic innego jak pozostałości różnorodnych materiałów budowlanych. Zalicza się do niego potłuczone wyroby ceramiki budowlanej, pokruszony beton, pustaki, cegły, dachówki oraz różnorodne kafle. Tego typu śmieci pozostaje znaczna ilość wówczas, gdy w domu lub mieszkaniu jest przeprowadzany generalny remont.

Gruz stanowi znaczne utrudnienie, zatem warto zawsze skorzystać z usług profesjonalnej firmy, która czym prędzej wywiezie go do miejsca utylizacji.

Jak zamówić kontenery na śmieci?

Zamówienie pojemnika na śmieci lub inne odpady budowlane nie jest trudnym zadaniem. W tym celu wystarczy znaleźć odpowiednią firmę, a następnie umówić się na wywóz śmieci w odpowiednim terminie. Czynność tą można wykonać osobiście lub telefonicznie.

Zamawiając pojemnik, trzeba zawsze dobrze określić wielkość kontenera oraz jego przeznaczenie. Niezwykle ważne jest bowiem to, czy w zamówionym pojemniku będzie znajdował się wyłącznie gruz, czy również inne odpady wielkogabarytowe w postaci starych mebli, czy też różnorodnych urządzeń domowych.

Warto zawsze dokładnie przekazać jakie roboty budowlane zamierzamy wykonać, a wówczas pracownik firmy pomoże nam w doborze odpowiedniego kontenera na gruz. Wybór pojemników jest bardzo duży. Różnią się one pomiędzy sobą nie tylko wielkością, lecz także tym, że niektóre z nich są otwarte, a inne z kolei zamknięte.

Zamawianie kontenera na gruz – istotne wskazówki

Każda osoba przeprowadzająca remont powinna pamiętać o tym, aby zamówić kontenery na gruz z wyprzedzeniem. Otóż odpowiedni zapas czasu pozwala na bezproblemowe dopełnienie niezbędnych formalności. Zdarzają się bowiem takie przypadki, w których postawienie pojemnika wymaga uzyskania niezbędnych zezwoleń od jednostek administracyjnych, np. spółdzielni mieszkaniowej.

Nawiązując kontakt z firmą zajmującą się wywozem gruzu we właściwym czasie można bez problemu ustalić odpowiedni termin, w którym kontener zostanie podstawiony, a następnie zabrany.

W przypadku wykonywania mniejszych prac remontowych zazwyczaj zamawia się odbiór gruzu na konkretną datę i jednorazowo usuwa się go z wyznaczonego miejsca.

Wywóz gruzu – usługi na wysokim poziomie

Firma zajmująca się wywozem gruzu świadczy profesjonalne usługi w bardzo atrakcyjnej cenie.
Po uprzednim ustaleniu szczegółów z klientem pojemnik jest zawsze na czas przywożony pod wskazany adres. Z kolei po jego zapełnieniu jest on odpierany i zabierany do miejsca, w którym odbędzie się proces utylizacji.

Firma posiada profesjonalny sprzęt oraz takie pojazdy, dzięki którym można wywozić wszystkie odpady, w zależności od potrzeb klienta.

Na dużych placach budowy załadunek odpadów jest dokonywany przez doświadczoną ekipę. Podczas wyburzeń budynków wykorzystywana jest niezawodna łyżka HDS.

Korzystając z usług profesjonalnej firmy, każdy klient może mieć pewność, że zostanie obsłużony na wysokim poziomie. Dla firmy poza zadowoleniem klienta, najważniejsze jest zawsze bezpieczeństwo oraz ochrona środowiska.

Kategorie: Uncategorized